Bransoletka z Kamieni Księżycowych, gładkie kulki 8mm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 6859
- Producent: Faveo
-
Dostępność:
Dostępny
- szt.
- 129,00 zł
Bransoletka z naturalnych KAMIENI KSIĘŻYCOWYCH.
Śliczne kamienie o wspaniałym połysku (efekcie adularyzacji) dzięki czemu mienią się głównie na niebiesko w zależności od kąta padania światła.
✅ Kształt kamieni: Gładkie kulki o średnicy 8mm (+/- 0,5mm).
✅ Wykończenie: Standardowo bransoletka wykonana jest na trwałej i wygodnej w codziennym użytkowaniu gumce jubilerskiej. Do wyboru znajduję się również wykończenie na lince jubilerskiej z zapięciem srebrnym pr. 0,925 jak i pozłacanym.
✅ Wygląd: Bransoletka nie ma żadnych ozdobników, jest to czysta forma kamieni jaka najczęściej Państwu odpowiada. Powoduje to, że w wersji na gumce widoczny jest niewielki supełek. Do wyboru znajduje się również opcja ukrycia go w elemencie ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym.
✅ Rozmiar: Standardowa długość bransoletki po linii gumki wynosi ok. 19cm (obwód wewnętrzny jest mniejszy, pasuje na obwód ręki ok. 17cm). Aby bransoletka dobrze pasowała długość musi być o ok. 2cm większa niż wynosi obwód ręki. Dopasowanie do obwodu ręki nie wymaga konsultacji, wystarczy informacja bezpośrednio w zamówieniu o właściwej długości bransoletki lub obwodzie ręki na jaki ma pasować (prosimy wyraźnie opisać który wymiar został podany). Wykonamy na podany wymiar. Maksymalna długość to 23cm. Powyżej 23cm długości robimy indywidualną wycenę. W razie wątpliwości chętnie pomożemy. Domyślnie nieopisany rozmiar traktujemy jako długość bransoletki (po linii gumki).
✅ Opakowanie: Każda bransoletka zapakowana jest w woreczek z popielatej organzy (jak na ostatnim zdjęciu) wraz z certyfikatem. Opcjonalnie: w dziale Akcesoria -> Opakowania oferujemy inne opakowania.
✅ Produkcja: Są to produkty wykonywane w Polsce, w naszej rodzinnej pracowni z ponad 25 letnim doświadczeniem. Ręczne wykonanie to dbałość o szczegóły, wyselekcjonowane elementy, najwyższa jakość i precyzja. A to wszystko aby zapewnić świetny wygląd, trwałość a w razie konieczności serwis naszych produktów. "Faveo" znaczy "sprzyjać".
✨ Tworzymy dla Państwa wyłącznie z naturalnych kamieni.✨
To modny dodatek, elegancja w minimalizmie, niezaburzona forma i energia, które fascynują i wspierają od zawsze. Kamienie to nasza pasja ❤
✅ Zdjęcia: Fotografie są poglądowe, przedstawiają przykładowy egzemplarz modelu wyrobu. Poszczególne egzemplarze mogą się od siebie różnić. Kamienie w dostawach miewają różnice w odcieniach, szlifie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie