O nas

Misja firmy: Zaspakajanie Państwa potrzeb przez systematyczne podnoszenie kompetencji, poziomu wiedzy oraz jakości oferowanej biżuterii i usług.

Faveo powstało w 2007 roku. Już wiele lat wcześniej rozpocząłem współpracę z największą w Polsce hurtownią biżuterii i kamieni naturalnych. Częste wyjazdy na targi i giełdy minerałów oraz biżuterii sprawiły, że z czasem praca stała się moją pasją. Po okresie studiów powstało Faveo. Obecnie stale pracuję nad rozwojem, jestem członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich co pozwala systematycznie zgłębiać tajniki kamieni i wyrobów jubilerskich.

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór biżuterii z kamieni szlachetnych i ozdobnych z całego świata, jak i akcesoria.

Staram się, aby nasza strona zawierała jak najszerszą ofertę w tym kamienie wyjątkowe, rzadkie, niepowtarzalne, mimo to jej zawartość nie pokrywa się ona w 100% z naszymi zasobami. Jeśli szukacie Państwo czegoś nieco innego niż jest dostępne w internecie warto do nas napisać. Wyroby dodawane są do strony internetowej systematycznie, a ich opisy uzupełniane. Wszystkie zdjęcia są wykonane z największą starannością aby jak najdokładniej przedstawić barwy, odcienie i kształty. To co wyróżnia Faveo w dobie zalewu tanimi podróbkami to dbałość o rzetelność i poprawność gemmologiczną opisów. Chcę aby oferowane produkty były wyłącznie z naturalnych kamieni, oryginalnych surowców. 

Serdecznie zapraszam do odwiedzania naszego sklepu internetowego oraz śledzenia nowości, a także do przesyłania uwag dotyczących jego funkcjonowania. Pragnę aby Faveo było miejscem przyjaznym i spełniało wszystkie, nawet te najbardziej wygórowane wymagania.

Polecam polubienie naszej strony na Faceobook'u, ułatwi nam to komunikację, będziecie Państwo na bieżąco z newsami.

Wszystkich którzy pragną zobaczyć się z nami bezpośrednio serdecznie zapraszamy na nasze stoiska na giełdach minerałów czy targach biżuterii. Oferta jest bogatsza, a przedmioty na żywo wyglądają jednak nieco inaczej.

Szczegółowe dane firmy dostępne są w zakładce Kontakt oraz Regulamin.

Co nieco mówią o nas również komentarze klientów w serwisie Allegro.

 

Dyplom znawca kamieni szlachetnych i ozdobnych

Dyplom SRJ Towaroznawca jubilerskiNasz sklep

Nasz sklep
Życzę Państwu udanych zakupów i zapraszam do kontaktu w razie najdrobniejszych problemów czy wątpliwości .

Wojciech Mazur