Kategorie

Rabaty

W naszym sklepie istnieje system przyznawania rabatów dla stałych klientów. Przyznawane są automatycznie, można uzyskać aż do 20% stałego rabatu na cały asortyment! Oprócz tego oferujemy:
- gratisy w koszyku
- darmową wysyłkę
- akcje cykliczne
 
Rabaty
 
Szczegóły w rabatach.

Prawo do odstąpienia od umowy

Możecie Państwo zwrócić większość przedmiotów kupionych w naszym sklepie internetowym. W tym celu należy złożyć w ciągu 14 dni od daty odebrania towaru oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Wraz z potwierdzeniem zamówienia otrzymują Państwo poprzez e-mail formularz takiego oświadczenia, można go również pobrać -tutaj-. Prosimy skontaktować się z przedstawicielem sklepu (e-mailowo lub telefonicznie). Towar należy odesłać (najlepiej z dowodem zakupu lub jego kopią) w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres firmy, a my zapewniamy po jego otrzymaniu zwrot należności (na wskazany adres lub konto bankowe). Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Jeżeli klient wybierze w momencie zawierania umowy sposób dostarczenia inny niż najtańszy z możliwych, nie zwracamy poniesionych dodatkowych kosztów.

Powyższe nie dotyczy transakcji w ramach działalności gospodarczych, do których zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

Uwaga! Zwrot towaru nie dotyczy produktów które zostały wykonane lub zmodyfikowane na Państwa zamówienie, zostały w nich wprowadzone zmiany wg. Państwa wytycznych.

 

Reklamacje

Reklamacje w przypadku wad towaru są uwzględniane do 12 miesięcy od daty odebrania przesyłki. Towar może zostać naprawiony, wymieniony na nowy lub klient może otrzymać zwrot pieniędzy - wszystko zależy od rodzaju wady i dostępności towaru w magazynie. Towar do reklamacji należy przesłać najlepiej z dowodem zakupu i z dokładnym opisem uszkodzenia lub wady oraz adresem zwrotnym i numerem telefonu. W tym przypadku ponosimy wszystkie koszty przesyłki.

 

Wraz z potwierdzeniem zamówienia otrzymają Państwo e-mailem również regulamin zakupów w naszym sklepie, który można pobrać klikając -tutaj-.

 

Adres dla przesyłek zwrotnych:

"Faveo"
ul. Lipowa 43
32-064 Niegoszowice.

strzałka do góry