Prawo do odstąpienia od umowy

Możecie Państwo zwrócić większość przedmiotów kupionych w naszym sklepie internetowym. W tym celu należy złożyć w ciągu 14 dni od daty odebrania towaru oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Wraz z potwierdzeniem zamówienia otrzymują Państwo poprzez e-mail formularz takiego oświadczenia. Towar należy odesłać (najlepiej z dowodem zakupu lub jego kopią) w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres firmy a my zapewniamy po jego otrzymaniu zwrot należności. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Jeżeli klient wybierze w momencie zawierania umowy sposób dostarczenia inny niż najtańszy z możliwych, nie zwracamy poniesionych dodatkowych kosztów.

Uwaga!

Zwrot towaru nie dotyczy produktów które zostały wykonane lub zmodyfikowane na Państwa zamówienie, zostały w nich wprowadzone zmiany wg. Państwa wytycznych.

Odstąpienie od umowy nie dotyczy transakcji w ramach działalności gospodarczych do których zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego chyba, że z treści umowy wynika, że nie posiada ona dla klienta charakteru zawodowego.

 

Reklamacje

Reklamacje w przypadku wad towaru są uwzględniane do 12 miesięcy od daty odebrania przesyłki. Towar może zostać naprawiony, wymieniony na nowy lub klient może otrzymać zwrot pieniędzy - wszystko zależy od rodzaju wady i dostępności towaru w magazynie. Towar do reklamacji należy przesłać najlepiej z dowodem zakupu i z dokładnym opisem uszkodzenia lub wady oraz adresem zwrotnym i numerem telefonu. W tym przypadku ponosimy wszystkie koszty przesyłki.

 

Adres dla przesyłek zwrotnych:

"Faveo"
ul. Lipowa 43
32-064 Niegoszowice.

 

Tutaj można pobrać formularz odstąpienia od umowy.